Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

O ELMAR TRANSPORT LOGISTYKA

Napisany przez ,
O ELMAR TRANSPORT LOGISTYKA
#1
ELMAR- Transport i Logistyka to firma zajmująca się transportem towarów w temperaturze kontrolowanej. Nasze usługi obejmują całą Europę, od Skandynawii, po Bałkany, Hiszpanię czy Anglię. Kładziemy duży nacisk na profesjonalizm, terminowość oraz solidność, a to wszystko po to by klient był zadowolony. Świadczymy usługi najnowszym taborem, spełniającym normy EURO 5 oraz EURO 6. Zaufaliśmy siedmiu markom, a dokładnie Scania, Volvo, Mercedes, DAF, MAN, Renault oraz Wielton. Przy tak dużej konkurencji na rynku, nie mamy czasu na błędy czy przestoje związane z usterkami, dlatego zdecydowaliśmy się na sprawdzonych i pewnych producentów. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje oraz ubezpieczenia. Doświadczona kadra poradzi sobie z każdym zadaniem. Nasze naczepy są w pełni wyposażone w takie rzeczy jak maty antypoślizgowe czy belki zabezpieczające. Na życzenie klienta kierowcy mogą okazać wydruk z agregatu. Każdy kierowca po powrocie z trasy odwiedza serwis w celu rutynowego przeglądu. 

Kierunki działania

[Obrazek: u6P9MVa.jpg]


Centrum Logistyczne

Zajmujemy się również logistyką. Posiadamy swój magazyn chłodniczy w Sosnowcu koło Łodzi, połączony z centrum przeładunkowym. Kierowcy innych firm przywożą do nas towar, który my rozwozimy po całej Europie. Nasi kierowcy ładują się na swoje trasy właśnie tutaj. Dane firmy i Kontakt

ELMAR TRANSPORT LOGISTYKA
90-630 Łódź, Polska
ul. Lipowa 56
tel. 577 004 700Baza

Baza naszej firmy znajduje się we Łodzi, na przeciwko firmy  IKEA Posiada portiernię, biuro, parking, garaż, stację oraz magazyn.
}}}}}
Scania jest bogiem, transport nałogiem, jazda zabawą a pauza podstawa Big Grin
[Obrazek: Scania-300x300.gif]


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Menu