Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycja firmowych gadżetów

Napisany przez ,
Propozycja firmowych gadżetów
Witajcie razem z zastępcą FajszuPL chcemy do naszej Virtualnej firmy wprowadzić parę gadżetów firmowych, mianowicie chodzi nam do Podkoszulki kubki długopisy smyczki i co tam nam jeszcze przyjdzie do głowy. Wstępny projekt koszulek wygląda tak jak na zdjęciu poniżej. Jak na razie to jest jedynie projekt i prosił bym o napisanie w komentarzu poniżej kto był by zainteresowany ową podkoszulką oraz ile sztuk by brał i jaki kolor, oraz co ewentualnie zmienić w owym projekcie podkoszulek.
Wzór podkoszulek.
[Obrazek: 2109452]}}}}}
Scania jest bogiem, transport nałogiem, jazda zabawą a pauza podstawa Big Grin
[Obrazek: Scania-300x300.gif]
Odpowiedz
Ja jestem zainteresowany}}}}}
Odpowiedz
Kubek jesli mozna}}}}}
Odpowiedz
Jestem zainteresowany}}}}}
Odpowiedz
Skoro jestem współpomysłodawcą jak mogłbym nie być zainteresowany Smile Jasna sprawa Smile}}}}}
Odpowiedz
Powiem tak ja bym chciał tylko kubek i długopis. Natomiast jeśli chodzi o koszulki to zależy w jakiej cenie}}}}}
Odpowiedz
@Banan co do ceny to musimy wiedziec ile osób będzie chciało znaleźć jakąś dobrą hurtownie koszulek i drukarnie co nam nadruki zrobi . Jak wiemy im więcej tym taniej także pożyjemy zobaczymy Smile Na razie opcja jest w wersji BETA więc czekamy Smile}}}}}
Odpowiedz
Wstępnie po analizie kilku firm które się tym zajmują cena za 1 szt kubka wynosi 35zł a podkoszulka 50zł.}}}}}
Odpowiedz
A będą Smyczki?}}}}}
Odpowiedz
Możliwe że tak}}}}}
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości